Witajcie Dobrzy Ludzie 🙂

Na blogu oludziach.pl przestawiam osoby, które są dla mnie i czytelników motywacją, przypomnieniem, że WARTO ROBIĆ SWOJE. Czasem nie jest to łatwe, bo ekonomia życia bywa bezwzględna, ale pasja w ich przypadku wygrywa. W naszym też może!

Przeczytacie na nim o ludziach, którzy odwiedzają Azję na rowerach kilka razy w roku, opowiadaczach historii i bajek, nie zabraknie też wielbicielek Czerwonego Kapturka i Szymona Kobylińskiego oraz lokalnych księgarzy, przewodników: też duchowych, rysowników, kapeluszników i wszystkich innych, którzy potrafią żyć niestandardowo bez potrzeby wyścigu.

Przeprowadziłam już 130 wywiadów na bloga. Lubię rozmawiać z szalonymi, odważnymi osobami, które inspirują innych, by robić to, co się lubi!

Zapraszam do czytania i…

do WSPÓŁpracy…

Potrzebujesz artykułu, wywiadu, tekstów na blog, cyklu angażujących postów na swoje media społecznościowe? A może ebooka lub książki? Oprócz usług dziennikarskich świadczę też usługi ghostwritignu (czyli piszę książki „w Twoim imieniu”). Mam doświadczenie wydawnicze, więc mogę przeprowadzić Cię przez cały proces wydawniczy.

Pracowałam dla m.in. Axel Springer (Onet), Bauer, Agency PR , Telewizji Polskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Związku Polskich Artystów Fotografików.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie dostosowując język do potrzeb odbiorcy. Tworzę teksty, które działają na wyobraźnię i zatrzymują czytelnika na dłużej: staram się pisać prosto i z poczuciem humoru. Nie stosuję znanych porównań, ale zawsze myślę nad tym, czym w artykule zaskoczyć czytelnika. Lubię pisać i mam nadzieję, że współpraca ze mną będzie przyjemnym doświadczeniem.

Więcej o mnie tutaj.

Napisz do mnie: sisplaceblog@gmail.com

Wpieram Fundację Sos dla Jamników!