Blog o ludziach, którzy robią swoje bez względu na zmieniające się mody: lokalnych księgarzach, przewodnikach, rysownikach, kapelusznikach i wszystkich innych,  którzy potrafią żyć niestandardowo bez potrzeby wyścigu.

– Próbuję się odnaleźć na tej zagłuszanej z każdej strony planecie. Świecie, na który nakładamy instagramowe filtry i gdzie większość laurkuje się na zawsze uśmiechniętych – strasznie mnie męczy i dołuje. Dlatego założyłam bloga o ludziach, którzy  robią/robili swoje, nie myśląc o tym, co powiedzą o nich inni.

Witam w mojej krainie!

Potrzebujesz artykułu, wywiadu, tekstów na blog, cyklu angażujących postów na swoje media społecznościowe? A może ebooka lub książki? Oprócz usług dziennikarskich świadczę też usługi ghostwritignu (czyli piszę książki „w Twoim imieniu”). Mam doświadczenie wydawnicze, więc mogę przeprowadzić Cię przez cały proces wydawniczy.

Pracowałam dla m.in. Axel Springer, Bauer, Agency PR (For Solutions, Martens Group), Telewizji Polskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Związku Polskich Artystów Fotografików.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie dostosowując język do potrzeb odbiorcy. Tworzę teksty, które działają na wyobraźnię i zatrzymują czytelnika na dłużej: staram się pisać prosto i z poczuciem humoru. Nie stosuję znanych porównań, ale zawsze myślę nad tym, czym w artykule zaskoczyć czytelnika. Lubię pisać i mam nadzieję, że współpraca ze mną będzie przyjemnym doświadczeniem.

Więcej o mnie tutaj.

Napisz do mnie: sisplaceblog@gmail.com

Wpieram Fundację Sos dla Jamników!