O mnie

Rozmawiam z szalonymi, odważnymi osobami, które inspirują. Spotkania z Nimi są dla mnie  motywacją, przypomnieniem, że WARTO ROBIĆ SWOJE. Czasem nie jest to łatwe, bo ekonomia życia bywa bezwzględna, ale pasja w ich przypadku wygrywa. W naszym też może!

Zapraszam do czytania i współpracy

Jestem blogerem i dziennikarzem (od ponad 20 lat). Od 2019 roku prowadzę bloga „O ludziach, którzy robią swoje”. Moje artykuły znajdziecie Państwo m.in. na największych portalach internetowych, magazynach custom publishing. Tworzę również content na strony internetowe dla osób prywatnych.

Byłam odpowiedzialna za treści pisane pod SEO dla agencji reklamowych, firm handlowych (m.in. zajmujących się wyposażeniem wnętrz, medycyną estetyczną),  biur podróży oraz wydawnictw książkowych.

Przez kilka lat zajmowałam się pisaniem scenariuszy do filmów promocyjnych. Zrealizowałam na podstawie własnego scenariusza filmy dla Telewizji Polskiej  i jednego z Urzędów Miasta Warszawy.

Zostałam też stypendystką Ministra Kultury w konkursie o stypendia twórcze z zakresu upowszechniania kultury.

Wielbicielka pisania, jazdy na rowerze, jamników i seriali na Netflix. Miłośniczka prostej aczkolwiek zdrowej kuchni i takiego też życia, czyli cała ja ;-).

Potrzebujesz artykułu, wywiadu, tekstów na bloga:  blogeroludziach@gmail.com, sisplaceblog@gmail.com

wpieram Fundację SOS DLA JAMNIKÓW – kliknij i adoptuj przyjaciela

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: